دنیای فضای مجازی روز به روز در حال گسترش است و فروشگاه های اینترنتی هم هرروز بیشتر به دنبال خدمت رسانی به کاربران هستند. فروشگاه های کوچک و بزرگی که محصولات مختلف را با توضیحات و مشخصات کامل به همراه تصاویر اجناس به کاربران عرضه می کنند تا مشتریان مجازی بتوانند با دیدی بازتر به دنبال خرید از فروشگاه های اینترنتی باشند. در این دنیای مجازی هرکس با کاربران صادق تر باشد و بتواند خدمات بهتری ارائه دهد قطعا موفق تر خواهد بود. مشتریان به دنبال محصولات با کیفیت با قیمت پایین خواهند بود. 

ما در کالای برق رحمانی با توجه به سابقه ای که در فروش حضوری کسب کرده ایم به دنبال توسعه فعالیت هایمان در فضای مجازی بوده ایم و از ؟ اسفندماه سال 1399 فروشگاه اینترنتی آسان الکتریک را کلید زدیم.

هدف ما همیشه صداقت بوده و سعی داریم محصولاتمان را با بهترین و پایین ترین قیمت ممکن به فروش برسانیم. ما همیشه سعی خواهیم کرد بهترین خدمات ممکن را به کاربران ارائه دهیم.

مشخصا از گذشته فعالیت ما در زمینه فروش و خدمات مربوط به برق ساختمان و وسایل الکتریکی بوده اما حالا روز به روز دامنه فعالیت هایمان در حال افزایش است. به زودی این خدمات و محصولات همه در کالای برق رحمانی در معرض دید کاربران قرار خواهند گرفت. با یاری خداوند متعال قدم هایی بر خواهیم داشت که، علاوه بر توسعه بیشتر فروشگاهمان، خدمات هرچه بهتری است که به مشتریان عزیز خواهیم داد. ما نیاز به حمایت کاربرانی داریم که هر روز به فروشگاه آنلاین کالای برق رحمانی سر می زنند و علاوه بر مشاهده و خرید محصولاتمان نظراتشان را با ما در میان می گذارند. تولید محتوای با کیفیت که شامل عکس، توضیحات مختلف در مورد محصولات، تجربه استفاده از محصولات، مشخصات هریک از اجناس به صورت کامل و ده ها مورد دیگر خواهد بود اولین و مهم ترین هدفی است که همیشه سرلوحه کارمان بوده و قرار است با همین تولید محتوا و رفتار صادقانه خودمان را هرچه بهتر به کاربران معرفی کنیم. ما هزینه خواهیم کرد تا مشتریان بهترین خدمات را پیش روی خود ببینند. 

فروشگاه ما علاوه بر فضای مجازی به صورت حضوری هم پذیرای مشتریان محترم خواهد بود. آدرس و لوکیشن فروشگاه برای خرید حضوری در صفحه تماس با ما در اختیار کاربران قرار دارد تا هرزمان لازم شد ما به صورت مستقیم و حضوری در خدمت مشتریان گرامی باشیم.

توضيحات کامل و شفاف درباره خدمت و کالایی که در سایت ارائه می گردد :
فروش کالا به صورت آنلاین ( با امکان ثبت سفارش آنلاین) و دادن اصلاعات کامل ( به همراه عکس) کالا ها درقسمت جزئیات کالا ها

اطلاعات صاحب امتياز نماد :
علی رحمانی
09113549416
01142203536
استان مازندران ، قائم شهر . خیابان آیت الله صالحی مازندرانی – البرز 48 – کوچه مهتاب 14

X